2007'den Bugüne 77,459 Tavsiye, 25,128 Uzman ve 17,339 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ayşe Didem DEDEOĞLU
Psikolog - Kahramanmaraş
Psikolog - Aile Danışmanı

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Ayşe Didem DEDEOĞLU

Şehir

Kahramanmaraş

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Psk.Ayşe Didem DEDEOĞLU isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ayşe Didem DEDEOĞLU Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

115
(%87.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarAyşe Didem DEDEOĞLU'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Ayşe Didem DEDEOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Ayşe Didem DEDEOĞLU Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Psikolojik Danışmanlık
Aile Danışmanlığı
MMPI Kişilik Testi
WISC-R Çocuklar için Zeka Testi
Çocuk Değerlendirme Testleri

Ayşe Didem DEDEOĞLU Özgeçmiş CV Psk.Ayşe Didem DEDEOĞLU'nun Özgeçmişi
Ortaokul ve lise eğitimini Çukurova Elektrik Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul Doğuş Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Türk Psikologlar Derneği’nden MMPI Kişilik Testi, WISC-R Çocuklar İçin Zekâ Testi ve Çocuk Değerlendirme Testleri eğitimi almıştır. Sistemik Psikoterapi Enstitüsü’nden ve Zirve Üniversitesi’nden Aile Danışmanlığı konusunda eğitimler almıştır. Panik Atak Dostları Derneği’nde Dr. Muzaffer Uyar’ın Anksiyete Bozuklukları workshop eğitimine katılmıştır. Ayrıca Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın düzenlediği Aile Eğitim Programı ve Evlilik Öncesi Eğitici Eğitimi programlarını tamamlamıştır. Daha önce Bakım Merkezi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde çalışmıştır. 2013 Şubat ayından itibaren Kahramanmaraş Belediyesi Aile Danışma Merkezinde aile danışmanı ve psikolog olarak çalışmakta 2013 Aralık ayından itibaren de merkezin koordinatörlüğünü yürütmektedir. İngilizce bilmektedir.

Ayşe Didem DEDEOĞLU Tavsiye Yazıları Ayşe Didem DEDEOĞLU için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 moonlight (Danışan)
 IP: 78.166.232.ZJW

06-04-2015
 TavsiyeNo: 77761
didem hanıma geçtiğimiz günlerde internetten okuduğum tavsiyeler üzerine başvurdum. başta biraz çekiniyordum kararsızdım bir psikoloğa gitmeye hatta bu nedenle Adıyaman da oturmama rağmen kendi şehrimde bir uzmana gitmek istemedim ve tavsiyeleri de okuyunca Didem hanıma gitmeye karar verdim ama çok memnun kaldım. sorunlarıma çözüm buldum hayatım daha iyi hale geldi. kendisinden çok faydalandım. ödediğim ücreti sonuna kadar hak ediyor. sorunlarıma çözüm buldum herkese çekinmeden gitmelerini tavsiye ederim.
     12 Beğeni    

 Ersan (Danışan)
 IP: 88.227.89.CJ

18-11-2013
 TavsiyeNo: 64115
Yaşadığım sıkıntılar dolayısıyla K.Maraş' taki psikologları araştırırken İnternette Ayşe Didem Dedeoğlu 'nun telefonunu buldum. Kendisinden randevu alarak çalışmakta olduğu Aile Danışma Merkezinde, danışanı olarak görüşmeye başladım. Öncelikle Aile Danışma Eğitim merkezi çok özel ve güzel bir yer. Belediyeye çok teşekkür ederim, bizlere böyle güzel bir yer açtıkları için. Ayşe Hanımla 4-5 defa görüştüm. Sıkıntılarımın büyük çoğunluğunu hallettim. Şimdi ise özgüveni yüksek ve Ayşe Hanımın dediği gibi " Sevdiklerimin arkasında Pamuk çuvalı gibi değil, Demir gibi durmaya" çalışan bir insan olma uğraşındayım. Öncelikle Psikolog AYŞE DİDEM DEDEOĞLU'na ve Aile Danışma Eğitim Merkezi çalışanlarına sonsuz Saygılarımla....
     11 Beğeni    

 s.d (Danışan)
 IP: 85.107.171.YYW

29-07-2013
 TavsiyeNo: 62063
Didem hanımı psikolog araştırırken internetten buldum ve çalıştığı aile danışma merkezinde hizmet aldım.açıkçası ilk başta ücretsiz hizmet veren bir kuruluşta kaliteli hizmet alma konusunda şüphelerim vardı fakat Didem hanımla tanışıp sorunlarımı çözmeme yardımcı olduktan sonra belediyede böyle profesyonel insanların çalışmasına çok şaşırdım..öncelikle işine çok saygılı ve size güven veren biri..sorunlarımın içinde boğulurken sayesinde hayatımda birşeyleri yoluna koydum..şimdi huzurluyum, mutluyum ve sorunlarımı kendim çözebilmeyide öğrendim. daha önce başka psikologlara gitmiş ama fayda görememiştim Allah Didem hanımdan razı olsun çevremde sorun yaşayanlara da herkese de kesinlikle tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    

 G.A (Danışan)
 IP: 213.43.91.YY

26-02-2013
 TavsiyeNo: 58374
Didem Hanım'a bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ulaştım. Kardeşimin ciddi sorunları vardı ve bize bu noktada çok yardımcı oldu. Tedaviye başlayalı kısa bir süre olmasına rağmen çok fazla yol kat ettik ve kardeşim şu an ilk gittiği güne nazaran çok iyi durumda. Didem Hanım'ın işine olan bağlılığı ve saygısı bu başarının kaynağı diye düşünüyorum. Sorununuzu ve sıkıntınızı paylaşacak birine ihtiyacınız varsa Didem Hanım en uygun kişi diye düşünüyorum...
     11 Beğeni    

 Murat TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.7.227.YLY

09-06-2012
 TavsiyeNo: 51772
bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisiyle görüşme şansını yakaladım.Psikolojik olarak ailevi konularda destek almam gerekiyordu ve kendisiyle bu sebep üzerine görüştüm.Mesleğinde çok başarılı bir insan,eğer ailevi sıkıntılarınız varsa görüşmenizi ısrarla tavsiye ederim..herşeyden önce samimiyetiyle,sizi ve sıkıntınızı anlayabildiğini hissediyorsunuz bu sizde çok pozitif bir etki bırakacaktır.Bir doktor hasta yakınlığından daha çok bir dostunuzla samimiyetle konuşur gibi hissedeceksiniz.Kendisine teşekkürü borç bilirim.Mesleğinde bu kadar başarılı insanların varlığı içimi rahatlatıyor.
     19 Beğeni    

Ayşe Didem DEDEOĞLU'nun Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikoloji Köşesi
Dr. Sait Cad. Zeki Bey Apt. Kat:1 Daire:2 lütfen Randevu Alınız...
Kahramanmaraş  
(Tekzenden Tavşantepe İtfaiyesi Yönünde 100mt İlerde Camlı Bina. Bina Üstünde Yapan Yapı Yaziyor. Lütfen Randevu Alınız)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(538) 205 10 10
(Randevu ile çalıştığım için lütfen randevu alınız)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Doğuş Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2010
(8 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Ayşe Didem DEDEOĞLU'nun Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Ayşe Didem DEDEOĞLU'nun Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Ayşe Didem DEDEOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-09:27
Top