TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!


Selçuk DUMAN
Psikolojik Danışman - Konya
Psikolojik Danışman, Aile Danışmanı, Hipnoterapist

Selçuk DUMAN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Selçuk DUMAN

Şehir

Konya

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

15

[Psk.Dnş.Selçuk DUMAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Selçuk DUMAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1

[Bu uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarOnun Tavsiye Ettiği İsimler
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba! Kişisel internet sayfama hoş geldin! Benimle ilgili ne bilmek istediğini bu başlığa tıklayarak neyi merak ettiğini bilmiyorum ama bazılarımız karşıdakini tanımanın en kolay ve pratik yolunu bulmuşuz. Belki de birine tek soru sorarak onun hakkındaki (kendisinin dahi farkında olmadığı) tüm bilgileri edindiğine inananlardansın. Soru şu: “Burcun ne?”. Bu sayfaya yalnızca burcumu yazsam yeterli olur muydu acaba ne dersin? Burçların insanların kişiliğini etkileyebildiğine inanmamakla berab...

Selçuk DUMAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk ve ergen psikolojisi,

Aile Danışmanlığı,

Depresyon,

Obsesif kompulsif bozukluklar,

Hipnoterapi,

Bireysel Psikolojik Danışma,

Projektif Testler,

Sınav Kaygısıyla başetme,

İlgi ve yetenek envanterleri,

Çocuklarda davranış bozuklukları,

Çift terapisi,

Boşanma sonra çocuk psikolojisi,

Selçuk DUMAN Tavsiye Yazıları Selçuk DUMAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 Demir (Danışan)
 IP: 88.225.227.YFD

19-11-2014
 TavsiyeNo: 73394
Selçuk Bey ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Herkesin disardan güçlü bir görünüme sahip olduğuma inandigi, fakat içsel dunyamin enkazlarla dolu olması sebebi ile yardım aldım. Sıradan yaklaşımlardan uzak, sorunlara nokta atışı yapabilen ve kendine özgü çözümleme tekniğiyle başarılı bir psikolog. Danışanı olarak kısa sürede birçok soruya cevap buldum. profesyonel yaklaşımı ve bakış açıma kazandırdığı zenginlikten ötürü kendilerine teşekkür ederim. Emin bi şekilde Tavsiye ediyorum. Mesleğine olan inancının ve başarısının daim olması dileğiyle...
5 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 özlem (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.46.94.YJB

14-11-2014
 TavsiyeNo: 73241
Merhaba. Ben İzmirde yaşıyorum. Sizinle teyzemin hipnoterapiye başladıktan sonraki değişikliklerini paylaşmak için yazıyorum.Telefonda teyzemle konuştuğumuzda yeme bozukluğu nedeniyle hipnoterapiye başladığını söylemişti. Aylar sonra teyzemle ankarada buluştuk ve ondaki değişime inanamadım. Selçuk duman ile hipnoterapiye başladıktan sonra teyzemin kontrolsüz yemek yeme alışkanlığının kaybolduğunu ve kilo verdigini farkettim. İlk duyduğumda bu yönteme çok inanmamıştım işe yaramayacağını düşünmüştüm. Ama gördüklerim yanıldığımı gösterdi.Ayrıca teyzemi daha neşeli daha pozitif buldum. Selçuk dumana çok teşekkür ediyorum. Ben de en kısa zamanda sigarayı bırakmak için hipnoterapiye başlamayı düşünüyorum. Teyzemdeki değişikleri gördükten sonra ihtiyaç hisseden herkese Selçuk dumanı gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim..
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 NESİBE (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.175.110.ZCJ

10-11-2014
 TavsiyeNo: 73111
Ben psikiyatri hemşireliği doktora programı öğrencisiyim ve arkadaşımdaki pozitif değişikliklerin kaynağını araştırınca Selçuk Bey'e ulaştım. yaptığı işlem teknik anlamda bilimselliğe çok uygun ve sonuçları tartışmasız farkedilebiliyor. Arkadaşımın sıkıntısının hipnoterapi ve psikoterapi ile kaynağına ulaşıp çözüm üretebilmesine ve hayatını güzelleştirmesine sebep olan isimdir. Bu teknikleri uygulamak ciddi deneyim ve beceri isteyen bir uygulamadır. Ancak Selçuk Bey bu teknikleri özümsemiş ve danışanlarına en iyi şekilde uygulayabiliyor. Çözümsüz olduğunu düşündüğünüz probleminiz varsa tavsiye edilebilecek bir isimdir.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 Burcu (Danışan)
 IP: 78.160.253.YYJ

07-11-2014
 TavsiyeNo: 73040
Merhaba. Selçuk Beyle, bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım ve kendisinden psikolojik yardım aldım. Bence çoğumuz için konuşurken karşımızdakinin kulağının tamamen bizde olması önemlidir. Selçuk Bey'in iyi bir dinleyici olmakla kalmayıp, çok iyi tespitler yaptığı kanısındayım. Herhangi bir konuyu veya problemimi paylaşırken bana farklı perspektiflerden bakmayı öğretti desem yalan olmaz. Sayesinde -tabi birkaç seanstan sonra- olayları daha objektif, daha mantıklı ve "pireyi deve yapmadan" yorumlamayı öğrendim. Sorunlarımı bu şekilde aştım. Benim gibi ince eleyip sık dokuyanlara faydası olur diye fikrimi burada paylaşmaya karar verdim. Kendisini, çok genç olmasına rağmen, bu kadar iyi ve donanımlı yetiştirmiş psikolojik danışmanla tanışmak benim için şanstı. Sadece seans anında yatışmış hissedip, eve varana kadar sorunlarınızın nüks etmesini istemiyorsanız, Selçuk Beyle bir konuşun derim. Nacizane tavsiyemdir, saygılar.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Ömer MENTEŞE Fotoğraf  Psk.Dnş.Ömer MENTEŞE
Konya - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

06-11-2014
 TavsiyeNo: 73015
Terapi becerisini öğrenme farklıdır, terapist olmak farklıdır. Güleryüzlü, saygılı ve mesleğinin hakkını veren biri olduğu için "terapist nasıl olmalı?" sorusunun cevabını Selçuk Beyde bulabilirsiniz. Kendisini tanıdığım için memnuniyet içindeyim, takip etmekteyim ve kendisinden bir psikoloji danışman olarak çok şeyler öğreneceğimi düşünüyorum. Yakında güzel ve hak ettiği yerlerde olacağını temenni ediyorum. Sizlere tavsiye şudur: "Siz Selçuk Bey ile hala tanışmadınız mı?"
4 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 BAĞDAT (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.175.110.ZCJ

06-11-2014
 TavsiyeNo: 73007
Arkadaşımın Selçuk beyi tanımış olması hayatında dönüm noktası oldu.Selçuk bey çok sevdiğim arkadaşımın yaşamış olduğu ve onu derinden etkileyen sorunlarının içinden çıkmasına ve hayata daha pozitif bakmasına vesile oldu.Selçuk beye bu başarısından dolayı çok teşekkür etmek istiyorum.Selçuk beyin alanında kendisini çok iyi yetiştirdiğini ve tam bir profesyonel olduğunu arkadaşımın terapi sürecinde gözlemledim. Artık karşımda bedenen ve ruhen sağlıklı ve mutlu birisi var.Selçuk bey gibi işini profesyonel yapan psikologlar oldukça insanlar hayata daha pozitif bakacaklar.
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 MELEK ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.252.235.YDB

05-11-2014
 TavsiyeNo: 72994
Yeme isteğiniz size hükmetmesin siz yeme isteğinize hükmedin! Nasıl mı?Ben bunu Selçuk beyin desteğiyle başardım. Benim yeme ile ilgili yıllardır çözemediğim davranış problemim vardı.Defalarca kilo verdim her defasında fazlasıyla geri aldım.Artık kalıcı bir şekilde kilolarımdan kurtulmak ve sağlıklı beslenmek istiyordum.Bana profesyonel yardımda bulunacak hipnoterapi yapabilen iyi bir psikolog arıyordum. Selçuk Beyi onun seminerine katılan ve çok beğenen bir arkadaşım tavsiye etti.Selçuk Beyin aradığım kişi olup olmadığını bilmiyordum.Daha ilk seansta doğru kişiyle karşılaştığımı anladım. Selçuk bey kendini çok iyi yetiştirmiş, saygılı, insanın yanında kendisini çok rahat ve özgür hissettiği tam bir profesyonel. Ben onun terapileri sayesinde kilo veriyorum ve sağlıklı besleniyorum.Artık üzülünce, sinirlenince, kendimi kötü hissedince yemek yemiyorum.Bu benim için başarılması çok zor bir durumdu.Yiyeceklere karşı iradeli oldukça kendime saygım artıyor. Arkadaşlarım bendeki olumlu değişimi hayretle karşılıyorlar. Selçuk Bey benim sadece yeme ile ilgili problemimi çözmedi;kimseye anlatamadığım sıkıntılarımı ustalıkla ortaya çıkardı ve nasıl baş edeceğimi öğretti.Ben artık kendimi iyi hissediyorum ve kendime değer veriyorum.Hayatıma kattığı artılar ve güzellikler için Selçuk Beye çoook teşekkür ediyorum.Benim gibi kilo problemi olan,ailevi ya da başka sorunu olan, kendini kötü hisseden herkese Selçuk Beyi tavsiye ediyorum.Pişman olamazsınız...
4 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 Kadriye (Danışan)
 IP: 178.247.13.YZ

26-10-2014
 TavsiyeNo: 72742
Merhabalar, ben Selçuk Duman'ın danışanlarındanım. Bir süredir başetmekte zorlandığım sıkıntılarım için yardım alabileceğim bir psikolojik danışman aradığım bir dönemde, Selçuk bey'in seminerini dinleyen yakın bir arkadaşım tavsiye etti.bu konuda daha önce olumsuz birkaç tecrübem olmuştu. Artık temkinli ve önyargılıydım.Çünkü yeterli eğitim ve donanıma sahip olmadığı halde danışmanlık(!) yapan birçok insan vardı. Önce internetten Selçuk bey'in yazılarını okudum, video kayıtlarını izledim konuşması samimi gelmişti ve gitmeye karar verdim. Daha ilk seansta ön yargılarım kırıldı, doğru yerdeydim.çalışma ortamı düzenli, ferah, çalışanları samimi ve güven veren bir havası vardı. Selçuk bey eğitimli, kendini mesleğinde yetiştirmiş, bilgili,tecrübeli,güleryüzlü ve konuşması etkili bir danışman. Beni en çok etkileyen yönü deontoloji sahibi oluşu, işini gerçekten severek özverili yapışı ve birincil önceliğini danışanlarının sıkıntılarında çözüme giden yolda ışık olmayı amaç edinmiş, kişisel menfaat gözetmeyen yönüyle farkını ortaya koymuş olması.. Seansların sonunda kendimdeki olumlu değişimin farkındayım ve kesinlikle tavsiye ediyorum..Entellektüel ve ufku geniş bakış açısıyla hayatınıza ışık tutacağına şüpheniz olmasın..
4 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 Sezen KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.196.208.ZZZ

07-03-2014
 TavsiyeNo: 66977
Psikilojik Danışman Selçuk DUMAN ! :) Keşkelerimi alıp iyikilerimi veren, görüşmelerimizden öncesi ve sonrası arasında keskin bir çizgi yaratan , farkındalığımı görmemi sağlayan tek kelimeyle mükemmel bir psikolojik danışman. Kendisini bir yıl önce tanıdım ve fırsatı olan herkesin tanımasını isterim. Tanıma fırsatım olduğu için , psikolojik danışmanım olduğu için , güvenebildiğim için ve böyle bir psikolojik danışamana sahip olduğumuz daha da önemlisi böyle bir insana sahip olduğumuz için çok şanşlıyız. İyi ki varsınız ! İyi ki bizimlesiniz!
10 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 Cüneyt Kaya (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 24.133.154.YDZ

11-02-2014
 TavsiyeNo: 66338
Selçuk bey mesleğinin ilk yıllarından itibaren tanıdığım bir arkadaşımdır.Genç enerjisi,mesleki sevgisi ve kendine olan güveni ile sadece çevresindekileri değil danışanlarını da motive ederek başka dünyalara taşıyabilen bir uzmandır.Onu diğer meslektaşlarından idealist yapısı ve işini severek yapması ile ayırdedebilirsiniz.Bütün çalışmalarını ve özellikle gençler ile yapmış olduğu başarılı çalışmaları gördükçe kendisi ile gurur duymaktayız.Eğer insanlarla çalışıyorsanız empati kurabilmeniz ve iletişim yeteneğinizin olması çok önemlidir Selçuk bey bu konularda doğuştan yetenekli ve bu yeteneğini mesleğinde kullanabilen kendisine başvuran kişilere yardımcı olabilen onların sorunlarını çözebilen nadir kişilerden birisidir.Gelecekte ülkemizin başarılı isimleri arasında rahatlıkla görebileceğiniz isimlerden birisidir.Aileniz veya kendiniz ile ilgili yardıma ihtiyaç duyduğunuzda kendisine güvenerek başvurabilir çevrenizdeki desteğe ihtiyacı olan kişilere de tavsiye edebilirsiniz.Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum,iyi ki varsın...
8 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 Maşide DİNÇTOPAL (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.164.157.YJC

10-10-2013
 TavsiyeNo: 63366
Selçuk, benim üniversitede tanışma fırsatı bulduğum, 7 yıllık dostumdur. İkimiz de psikolojik danışman olduk ve görevlerimize başladık. İki sene sonra aile danışmanlığı eğitimini aynı yerden aldık ve Selçuk'taki o büyük ilerlemeyi fark ettim. ki öğrenciyken de vaktimizi danışma yaparak, hipnoz denemeleri yaparak geçirirdik :) Sonra profesyonel eğitimini alarak yönünü netleştirdi. çevremdeki herkese önerdiğim bir psikolojik danışman. Ses tonundan, duruşundan bile anlayabilirsiniz. Kesinlikle onunla sohbet etme fırsatını yakalamaya çalışın derim. Can dostum, hayatında her zaman başarılar. Ki başaracağına da eminim! Çünkü beni hiç yanıltmadın.
12 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 yeliz üçoklar (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.240.225.BW

03-10-2013
 TavsiyeNo: 63250
Selçuk Duman'ı ögrencilik yıllarından beri tanırım.Gelecekte iyi bir psikolojik danışman olacagı konusunda o zamanlar çok iyi yerlere gelecegini hep söylerdim.İş aşkı diye bir deyim vardı ve ben bu deyimi Selçukta fazlasıyla görmüşümdür.Sürekli kendini yenilemeye açık ,bilginin sınırsız oldugunu düşünüp sürekli okuyan araştıran her konuda kesinlikle mantıklı görüşleri olan birisidir.Ayrıca çok iyi bir dost ,çok iyi bir kardeş ve çok bir evlattır.Bunu yakından hep görmüşümdür.Önyargısı sıfır olan insanlara yardım etmek için çabalayan çok iyi niyetlidir.İyi ki varsın Selçuk Duman İyi ki seni yıllar önce tanışısım.Başarılarının devamını diliyorum.
16 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 Oya (Danışan)
 IP: 85.108.90.BJ

02-10-2013
 TavsiyeNo: 63239
Tatil için geldiğim konyada tanıdığımın yönlendirmesiyle gitmeye karar verdiğim bir isimdi kendisi.Daha önce major depresyon sebebiyle devam ettiğim başka bir şehirde başka bir doktorum vardı bir yıl önce. Ve ben terapiyi bırakmıştım.Selçuk beyle bir kaç konuşmamızdan sonra depresyonun gerçekte ne olduğunu öğrendim.Çok kısa bir süre içerisinde hayatıma olan etkilerini dolaylı da olsa gözlemleyebildim.Daha önce ki hiç bir seansta yakalayamadığım güveni hissettim.Daha önceki terapistimin söyledikleri karşısında onu kabul etmeyen reddeden ve daha üzerine düşünmeden savunma geliştiren bir halim varken selçuk bey çarpıcı şeyler söylemesine rağmen sağladığı enerjiyle bunu yapmama engel oldu sanırım.Sonsuz teşekkürler selçuk bey.İstanbula da gelirsiniz umarım.
15 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 meva (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.197.166.YLZ

02-10-2013
 TavsiyeNo: 63238
Kendisiyle bu alanla ilgilendiğim için tanışma fırsatı buldum.Konya'da böyle biriyle tanışacağım aklıma gelmezdi. Son derece entellektüel, hoşgörülü, samimi,bilgiden beslenen biridir.İşini seven,ilgisini, bilgisini yaratıcılığıyla birleştirerek işinde kullanabilen nadir insanlardandır.Düşündürdüğü kadar düşünmeye de açık yürekli bir insandır.Mesleki anlamda gerek seminerlerinde gerek televizyon proğramlarında gerek terapilerinde özgünlüğünü kolayca farkedebileceğiniz biridir. Ve bence bu meslekte özgünlük ve yaratıcılık çok önemlidir. Başarılarının daim olacağından eminim.Dayanağı salt ''insan'' olan insanların yolu ışıktır çünkü.Sevgiler!
17 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.

Selçuk DUMAN Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
Merhaba! Kişisel internet sayfama hoş geldin!

Benimle ilgili ne bilmek istediğini bu başlığa tıklayarak neyi merak ettiğini bilmiyorum ama bazılarımız karşıdakini tanımanın en kolay ve pratik yolunu bulmuşuz. Belki de birine tek soru sorarak onun hakkındaki (kendisinin dahi farkında olmadığı) tüm bilgileri edindiğine inananlardansın. Soru şu: “Burcun ne?”. Bu sayfaya yalnızca burcumu yazsam yeterli olur muydu acaba ne dersin? Burçların insanların kişiliğini etkileyebildiğine inanmamakla beraber yine de senin için söyleyeyim. Burcum boğa.

Küçük birkaç ayrıntıyı da hemen belirteyim. 1987 de Yozgat ın Akdağmadeni ilçesinde doğdum. İlköğretim ve liseyi burada okudum. 2010 yılında Selçuk üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümünü bitirdim. Şu anda yüksek lisansıma Konya da devam etmekteyim. Ayrıca Aile Danışmanı ve Hipnoterapistim.

Temel felsefem hayatı her yönü ile sorgulamak! Soru sormanın asil bir davranış olduğunu düşünüyorum. Sokrates in “sorgulanmayan hayat yaşanmaya değmez” lafı dilime pelesenk olmuştur. Doğruya yaklaşmanın en gerçek ve cesur yolunun sorgulamaktan geçtiğine inanıyorum. Doğruya yaklaşmak diyorum çünkü soru sormak her zaman size tatmin edici cevaplar vermeyebilir. Bu yüzden bana göre aslolan soru sormaktan ve aramaktan keyif almaktır.

İşimi çok seviyorum. Ben iyi bir psikolojik danışmanım! Eğer şirinler köyünde olsaydım ismim ‘danışman şirin’ olurdu. Yaptığım işten keyif alıyorum. Herkesin hayata gönüllü-zorunlu bir hediye bırakması gerektiğini düşünüyorum. Bu nefes almamız karşılığında dünyaya ödeyeceğimiz vicdani bir kira bedelidir. Bir elma ağacının mutlu bir hayat sürebilmesi için güzel ve lezzetli meyveleri doğaya ikram etmesi gerektiği kanısındayım. Elma veremeyen bir elma ağacı depresyondadır. Herkesin insanlığa ve doğaya ikramı, katkısı farklı olabilir. Kimi bir ağaç diker, bir çocuğu mutlu eder, kimi de hayrat yaptırır ki insanlar yılarca suyundan içip adını ansın diye… Herkes b...


» İletişim Bilgileri
Selçuk DUMAN Adresiİş Adresleri
Adres 1:
Konya


Adres 2:
Yazır Mah. Sultan Cadddesi Reyhan İş Merkezi No:34/103 Selçuklu/Konya, Konya


Selçuk DUMAN Telefon Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(332) 265 35 43
Selçuk DUMAN Web Sitesi İnternet Sitesi
Kişisel Sitesi
Selçuk DUMAN İletişim E-Posta
Mesaj Gönderin
Selçuk DUMAN MSN/ICQ/AIM Hızlı Mesaj Araçları
-
Selçuk DUMAN Kişisel Bilgileri Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Selçuk Üniversitesi Psk Dan. Ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2010
(5 yıllık mesleki tecrübesi var)
Yabancı Dil
 

Selçuk DUMAN Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
-

Selçuk DUMAN Mesleki Videolar Mesleki Videolar:
Hangi Durumda Psikolojik Yardım Alınmalı

DİKKAT ET HER AN HİPNOZ DA OLABİLİRSİN!

YETİNMEK VE DIŞ GÖRÜNÜŞ

DIŞ GÜZELLİK ve KONUŞMAK DIŞARIYA AÇILAN VİTRİNİMİZ!

SINAVA ANNE BABA TEPKİSİ

Tv ve internetteki hipnoz

"Akıllansın diye!"

HİPNOZ, BİLİNÇALTI ve HASTALIKLAR!

BAKIŞ AÇISI HERŞEYİ DEĞİŞTİRİR

MAYMUN KAPANI

Bilinçaltı kodlama nasıl yapılır?

EMPATİ (çiftler arası)

ERGENLİK DÖNEMİ

OTORİTEYİ ŞİDDET İLE SAĞLAMAK

Facebook ta yemek fotoğrafı paylaşmak

SÜREKLİ MUTLU OLMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ!

Evliliklerde,beyaz atlı prens beklentisi rol karmaşası, mülkiyet anlayışı

ÖĞRETMENLERE SEMİNER RÖPORTAJ

Boşanmaların artmasının sebepleri

Kadın Erkek İlişkileri Üzerine

"Bebeklerin bile facebooku var"/GERÇEK ve SANAL ARKADAŞ

KARDEŞ KISKANÇLIĞI


Selçuk DUMAN  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
selçuk duman, psikolojik danışman, psikolog, danışmanlık, terapist, aile danışmanı, hipnoterapist, psikoterapist, depresyon, panik atak, davnanış bozukluğu, çocuk psikolojisi, obsesif, takıntı

23:42
Top